Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Унікальний аквапарк та власний пляж

укррус

На території «Бригантини» розташовано обладнаний піщаний пляж всього в 20 метрах від корпусів, який оснащений тіньовими навісами та місцями для відпочинку. В оздоровчому сезоні 2020  встановлені нові альтанки для повоноцінного релаксу біля моря. Також у прибрежній зоні розташовані душові, туалет, фонтанчик з питною водою, волейбольне та міні-футбольне поле, тренажери, алея вуличних ігор, смуга перешкод, хореографічний майданчик, альтанки для занять гурткової роботи.

У воді розміщений сучасний аквапарк, придбаний спеціально до оздоровчого сезону 2019, що складається більш ніж з 20 різних атракціонів, які допомагають зробити купання в морі більш захоплюючим і веселим. Акваторія купання огорожена захисною сіткою, що унеможливлює проникнення медуз та водоростей. Під час водних процедур діти перебувають під наглядом професійних спортінструкторів та вожатих. На пляжі завжди знаходиться медпрацівник.

У нашій концепції роботи пляж - це «центр світу». Ми прагнемо зробити максимальним кількість часу, який діти проводять на пляжі, щоб посилити процес оздоровлення, мінімізувати час проведений в кімнатах і з мобільними телефонами. Саме тому, діти обов'язково щодня відвідують пляж. Для того, щоб вони не занудьгували, ми ретельно вибираємо цікаві ігрові форми, які реалізують професійні аніматори. Кожен день на пляжі проводяться два анімаційних заходи: ігри з різноманітним сучасним реквізитом, квести, турніри, творчі конкурси, танцювальні баттли.