Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Наша команда

укррус

Головний принцип за яким ми живемо "Табір визначають люди", а вони у нас найкращі. 

 

Головний секрет успіху «Бригантини» - це її команда. Керівництво табору - це професіонали, які мають більш ніж 15-річний досвід роботи в здравницях України, переможці всеукраїнських конкурсів, ентузіасти своєї справи.

Для того, щоб стати вожатим в нашому таборі потрібно пройти довгий шлях, а саме серію тренінгових занять в Запорізькій обласній школі вожатих, авторську школу вожатих табору «Бригантина» під керівництвом начальника табору і старшої вожатої. Останнім та найголовнішим етапом – є триденний збір педагогічної команди табору за місяць до початку сезону. Ми проводимо тренінги, лекції, семінари та дебати, ігрові форми роботи. Все це відбувається в нашому улюбленому таборі, що дозволяє повноцінно зануритися в атмосферу літа. Для бажаючих з різних куточків України працює дистанційна школа вожатих в нашій групі в фейсбуці. Ми постійно шукаємо яскравих, позитивних, відповідальних вожатих, яким можна довірити найголовніше - дітей.

Також в таборі працюють сертифіковані психологи, керівники клубів з багаторічним досвідом роботи в центрах дитячої творчості, професійні спортивні тренери, досвідчені режисери та креативні аніматори.

Головна мета в побудові команди - створити колектив мотивований працювати в таборі, творчий, яскравий, який уважний до кожної дитини. У 2017 і 2018 роках команда Бригантини брала участь в Запорізькому обласному конкурсі вожатських команд, і завоювала 2 і 1 місце відповідно. Восени 2018 року на Всеукраїнському семінарі працівників дитячого оздоровлення команда табору «Бригантина» виборола третє місце серед 15 команд дитячих оздоровниць з різних куточків України.

Для ефективної роботи в таборі нами було опубліковано 7 методичних посібників, які розійшлися більш ніж п'ятитисячним тиражем серед колег з усієї України.


 

Давайте знайомитись з нашою командою:

Куликовський Сергій – директор.

Досвід роботи в таборі 15 років.

Особисті досягнення: керівник Запорізької обласної школи вожатих, викладач та аспірант Запорізького національного університету та Запорізького педагогічного коледжу. Вихователь 1 категорії, вчитель початкової школи 2 категорії. Переможець Всеукраїнського конкурсу ігрових програм, ТОП-10 вожатих року в Україні, переможець та призер конкурсів вожатських команд всеукраїнського та обласного значення, автор методичної літератури, переможець Всеукраїнської олімпіади з педагогіки, двічі переможець Запорізького обласного конкурсу соціальної реклами, двічі лауреат Запорізького обласного конкурсу серед обдарованої молоді у сфері «Педагогіка», сертифікований тренер по формуванню здорового способу життя серед молоді.

Педагогічне кредо: «З грою по життю».

Акаунт в соціальних мережах: @kulikovskiisergii

Остах Анна – заступник директора з виховної роботи, старша вожата.

Досвід роботи в таборі 14 років.

Особисті досягнення: вожатий року за підсумками дитячого опитування, лауреат премії мера в галузі «Педагогіка», класний керівник року – 2015, переможець конкурсів вожатської майстерності.

Про себе: я весела, активна та відповідальна людина. Намагаюсь додавати позитива та яскравих емоцій всім навкруги. Не уявляю життя без табору, де можу креативити та творити.

Педагогічне кредо: творити, пробувати, шукати, розвиватися.

Акаунт в соціальних мережах: @anyuta_ostakh_

Єрьоменко Юлія – заступник директора з організаційно – дозвіллєвої діяльності.

Досвід роботи в таборі 8 років.

Особисті досягнення: переможець обласного конкурсу вожатської майстерності.

Про себе: Соціальний педагог, працюю в школі 7 років. Захоплююсь кіно, настільними іграми, літературою. В своїй роботі люблю креативити та створювати щось нове, унікальне. Знаю притчі на всі випадки життя. Кожен рік з нетерпінням чекаю літа, щоб поїхати в табір.

Педагогічне кредо: Серце віддаю дітям.

Акаунт в соціальних мережах: @july_eremenko

Панкратова Оксана– старший спортінструктор. 

Досвід роботи в таборі 23 роки.

Про себе: Цілеспрямована, працелюбна, закохана в свою роботу.

Педагогічне кредо: «Кращий приклад – власний приклад».

Акаунт в соціальних мережах: PankratovaOksana 

Кобилянський Олег – спортіснтруктор.

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Особисті досягнення: Суддя міжнародної категорії А з єдиноборств, майстер спорту. Працюю тренером з східних єдиноборств та школи безпеки. Дуже люблю та поважаю свою роботу.

Педагогічне кредо: Бути завжди на позитиві, не зупиняється на досягнутому, рухатись вперед.

Акаунт у соціальних мережах: KobilanskiyOleg 

Крандакова Оля  - спортінструктор
Досвід роботи в таборі 2 роки. 
Особисті досягнення: призерка всеукраїнських та переможниця обласних змагань з сучасних танців «Disset”, переможниця обласних змагань з рукопашного бою, в 2015 році отримала сертифікат про закінчення курсів англійської мови     «Gaudeamus»
Про себе: на даний момент навчаюсь в Запорізькому Державному Медичному Університеті на фізичного терапевта. З самого дитинства полюбляю спорт і 11 років займалась сучасними танцями, навіть, деякий час була хореографом, а зараз 3 рік працюю тренером з спортивної гімнастики для дітей. 
Педагогічне кредо: Одна хвиля з дітьми - ось запорука успіху
Соц сети @olia_krandakova

Таранченко Євгенія
Досвід роботи в таборі 2 роки
Особисті досягнення: переможниця багатьох всеукраїнський конкурсів дитячої творчості у номінаціях: вокал, хореографія, ораторське мистецтво, народна творчість, «Петриківський розпис» ,  студентка факультету журналістики ЗНУ,  членкиня студради й вченої ради факультету, переможниця Школи вожатської майстерності 2020, учасниця конкурсу краси та таланту «Miss University 2019»
Про себе: я студентка, проте не уявляю свого життя без дітей. У вільний від навчання час я займаюся саморозвитком: танцюю, малюю, проходжу різноманітні тренінги та воркшопи. Я виросла в вокально-хореографічному колективі «Пульсар», там я навчилася любити сцену, любити те , чим те займаюся ,працювати в команді та круто взаємодіяти з дітьми , тому таку модель я перенесла на своє доросле життя. Дуже вдячна табору за емоції та досвіт, вважаю що немає кращого місця для розкриття та реалізації дитячого потенціалу. Щасливі дитячі очі – для мене найголовніше.
Педагогічне кредо: Кожна дитина талановита, тільки треба допомогти їй розкритися. 
Акаунт: @jenni_taranchenko_

 

 

Плужник Анна Олегівна – аніматор.

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Про себе: можу з повною упевненістю сказати, що серце і душа належить табору! Уже який рік я готова повертатися в рідний табір. Кожна зміна мені по різному запам'яталася. Завдяки "Бригантині", я знайшла те, чим мені подобається займатися-радувати людей і дарувати яскраві емоції.

Здоровецький Ігнат – ді-джей, вожатий.

Досвід роботи в таборі 4 роки.

Особисті досягнення: призер та переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з бальних танців, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів в складі народного ансамблю народного танцю "Металург".".

Про себе: два роки працюю вчителем інформатики в школі. Отримую велике задоволення від своєї педагогічної діяльності.

Педагогічне кредо: «Нема нічого кращого, ніж веселий сміх дітей».

Акаунт в соціальних мережах:@ignat_zdorovetskiy

Дудкін Юрій Вадимович – аніматор, ді-джей.

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Особисті досягнення: ведучий авторської інтелектуальної гри MafiaStevePenny, організатор Першого Міського Турніру для школярів з мафії м.Запоріжжя.

Про себе: звичайний хлопець, що колись у дитинстві потрапив у карусель табірного життя, та все ще підштовхує її, аби вона не зупинялася.

Педагогічне кредо: ніщо не істинно, усе дозволено - треба перевертати стандартне уявлення про все, що завгодно, знаходити нові незвичайні сторони, та не боятися ризикувати.

Акаунт в соціальних мережах: @dellatue

 

Кулініч Анна – вожата, хореограф.

Досвід роботи в таборі 3 роки

Особисті досягнення: солістка і випускниця зразкового ансамблю танцю "Карусель", призер і лауреат численних конкурсів з хореографії, сертифікований тренер групових програм, лауреат другого ступеня бліц-чемпіонату з креативного бізнесу в ХНУ ім. В. Н. Каразіна, у 2019 році отримала звання "Кращий хореограф Бригантини".

Про себе: Всім привіт! Я творча і активна людина, не можу довго сидіти на одному місці. Завжди намагаюся бути життєрадісною, комунікабельною і відкритою. Частенько генерую творчі ідеї, випромінюю позитив та радість. За освітою - економіст, за покликом душі - хореограф-постановник. З 6 років займаюся естрадно-спортивними танцями, це невід'ємна частина мого життя вже протягом 15 років. Ще захоплююся стрейчингом, психологією і кінематографом. Мені дуже подобається взаємодіяти з дитячим та підлітковим колективами. Це дає нові круті знайомства, емоції та враження.

Педагогічне кредо: Лови момент!

Акаунт в соціальних мережах: @anna.ku69

Куликовська Наталія - фотограф

Досвід роботи в таборі 8 років

Особисті досягнення: отримала дві повних вищих освіти, викладач та аспірант Національному університеті «Запорізька політехніка», маю більше 15 опублікованих наукових робіт у фахових виданнях України за напрямом «Комп’ютерна інженерія», переможець та призер обласного конкурсу вожатської майстерності протягом двох років, займаюся фотографією понад 10 років.

Педагогічне кредо: «Якщо не знаєш, що робити – зроби крок вперед».

Акаунт в соціальних мережах: @photo.kuna @natalyagontar

Хілько Данило – вожатий, керівник медіагуртка.  

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Особисті досягнення: призер Всеукраїнського конкурсу вожатських команд, закінчив Запорізький педагогічний коледж, наразі навчаюсь у Запорізькому Національному Університеті, на факультеті журналістики.

Про себе: активний спосіб життя, радість, креативність, нестандартність - це все про мене.

Педагогічне кредо: "Кожна дитина, має і повинна бути щасливою" - це педагогічне кредо, яким я керуюсь під час роботи в таборі. І тому моє завдання, зробити щоб дане кредо - реалізувалось!

Акаунт в соціальних мережах:@hilkodamil

Лущай Тетяна – вожатa.

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Особисті досягнення: близько 50 грамот та дипломів за зайняті призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах з малювання. медалі з волейболу та спортивно бальних танців. диплом вчителя початкових класів з додатковою кваліфікацією вчитель інформатики в початкових класах.

Про себе: я працюю вчителем початкових класів, обожнюю діточок. Влітку працюю в дитячому таборі, вже не перший рік. Для мене табір це місце для душі, чарівне місто в якому збуваються всі мрії, і де ти можеш проявити себе не лише як чудовий педагог, а й як наставник, порадник та просто друг для кожної дитини. Також я веду активний спосіб життя, займаюсь спортом, особливо люблю баскетбол та волейбол, у вільний час захоплююсь співом та танцями. У таборі діти звуть мене Pikachu, а чому саме так ви можете дізнатися завітавши до нас в Бригантину! Чекаємо вас з нетерпінням!

Педагогічне кредо: Серце віддаю дітям.

Акаунт в соціальних мережах: @tanialushchai

Заліська Валентина – вожата.

Досвід роботи в таборі 3 роки.

Про себе: я позитивна, вeсeла, eнeргійна. В таборі працюю заради eмоцій та дитячих посмішок. Вихователь в дитячому садку.

Педагогічне кредо: «Сeрцe віддаю дітям»

Акаунт в соціальних мережах: @borgoro

Сапронова Анна – вожата.

Досвід роботи в таборі 2 роки.

Особисті досягнення: нагороди за призові місця в спорті.

Про себе: займалася професійно художньою гімнастикою і естрадно-спортивними танцями. Закінчила запорізький медичний коледж. Я добра і життєрадісна людина. Люблю активний відпочинок. Подобається проводити час з дітьми, грати та радіти з ними. Пишаюся тим, що я вожатий.

Педагогічне кредо: "Стався до людини так, як хочеш щоб ставилися до тебе".

Акаунт в соціальних мережах: @anna_sapronova7027

Рустамова Дар'я – вожата.

Досвід роботи в таборі 2 роки.

Особисті досягнення: фіналістка дебатного турніру "Ratus", голова студентської ради факультету іноземної філології, ведуча авторської мафії Mafia Steve Penny, організаторка Першого Міського Турніру для школярів з мафії м. Запоріжжя

Про себе: з дитинства полюбляю табори і саме тому в мене з'явилася мрія стати вожатою, яка з успіхом здійснилася. в звичайному житті намагаюся бути максимально активною людиною: беру участь у дебатах, вчу німецької мови діток, люблю малювати, танцювати та подорожувати. в майбутньому перекладач та вчитель іноземної мови.

 Педагогічне кредо: per aspera ad astra (через тернії до зірок) – результат - це процес, а процес - це шлях до успіху, тому необхідно прикласти максимум зусиль при досягненні бажаємого результату, тобто бажання дітей повернутися саме до тебе в загін)

Акаунт в соціальних мережах: @dariarustamova_

 

Коломиченко Марія – вожата.

Досвід роботи в таборі – 2 роки.

Особисті досягнення: призер обласних конкурсів ораторського мистецтва "Заговори , щоб я тебе побачив", "Квітневі дзвони", "Мистецька  пектораль", Учасник численних танцювальних конкурсів, закінчила театральну студію з дипломом відмінності.

Про себе: з раннього дитинства зрозуміла, що дуже сильно люблю дітей і у дорослому житті хочу зв'язати роботу з ними, тому пішла вчитися на педагогічну спеціальність. У 10 років я вперше потрапила до табору  і зрозуміла, що кращого місця для самореалізації немає і мені дуже захотілося стати вожатим і допомагати в самореалізації дітям. У звичайному житті я весела, дуже активна, життєрадісна. Дуже люблю заходи, в яких беру участь. Хочу розвиватися по своїй професії.

Педагогічне кредо: Творить , пробовать, искать и развиваться.

Акаунт в соціальних мережах: @masha_kolomechenko_

Линенко Валерія – вожата

Досвід роботи в таборі 1 рік.

Особисті досягнення: переможниця багатьох Міжнародних , Всеукраїнських фестивалів та конкурсів хз вокального мистецтва. Володарка ГРАН - ПРІ Міжнародного конкурсу "Талановиті діти України", "Танцювальна та пісенна Хортиця", "Слов'янські зорі", "Чарівна Ялта", "Зоряна хвиля". Переможець у номінації  "Керівник року 2019" керівник вокального колективу.

Про себе: мені 19 років, навчаюся на 3 курсі в Музичному училищі ім.П.Майбороди за фахом "Хоровий диригент", працюю керівником Народного художнього колективу "Дитячий хор "Веселка" ПНЗ "Центр естетичного виховання Хортицького району". Двічі була нагороджена премією мера за особливі досягнення у вокальному мистецтві. Займалася 11 років народними танцями. Захоплююсь вишивкою бісером.

Педагогічне кредо: Будь собою!

Акаунт в соціальних мережах: @v_a_l_e_r_o_n_qw

 

Булаарас Олег Хедієвич

Досвід роботи у таборі - 3 роки

Особисті досягнення досягнення: грамоти з гандболу, греко-римської боротьби, викладацькі дипломи з робототехніки.

Про себе: веселий, креативний, харизматичний, веду здоровий спосіб життя. Зараз навчаюся на 4 курсі у Запорізькому національному університеті на програміста. Полюбляю працювати з дітьми, тому із великим захопленням працюю вчителем інформатики та  викладачем робототехніки у STEM-школі «Inventor». Також дуже люблю подорожувати містами України і мрію вже цього року відвідати європейські країни.

Педагогічне кредо - «Де є бажання, там знайдеться й шлях»

Акаунт в соціальних мережах @oleg_flaem98

 

Кравець Ганна – вожата
Досвід роботи в таборі 2 роки
Особисті  досягнення: входжу у склад Національної збірної України з чирлідингу, маю нагороди за  призові місця у даному виді спорту
Про себе: 12 років професійно займалася бально-спортивними танцями. Навчаюся у ХНУ ім. В. Н. Каразіна на фінансиста. Активно приймаю участь у студентському житті університету, допомагаю  організовувати різні тематичні заходи. Я весела та енергійна людина. Обожнюю приймати участь у масових заходах, а особливо працювати з дітьми. Адже саме від дітей можна отримати той заряд енергії і позитиву, якого так не вистачає у звичайному житті. 
Педагогічне кредо: "Оптимізм і  самовдосконалення - запорука життєвого успіху".
Акаунт в соціальних мережах: @annakravets_kapets