Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Наша команда

укррус

Табір визначають люди - а вони в нас найкращі!

Головний секрет успіху «Бригантини» - це її команда. Керівництво табору - це професіонали, які мають більш ніж 15-річний досвід роботи в здравницях України, переможці всеукраїнських конкурсів, ентузіасти своєї справи.

Для того, щоб стати вожатим в нашому таборі потрібно пройти довгий шлях, а саме серію тренінгових занять в Запорізькій обласній школі вожатих, авторську школу вожатих табору «Бригантина» під керівництвом начальника табору і старшої вожатою. Останнім та найголовнішим етапом – є триденний збір педагогічної команди табору за місяць до початку сезону. Ми проводимо тренінги, лекції, семінари та дебати, ігрові форми роботи. Все це відбувається в нашому улюбленому таборі, що дозволяє повноцінно зануритися в атмосферу літа. Для бажаючих з різних куточків України працює дистанційна школа вожатих в нашій групі в фейсбуці. Ми постійно шукаємо яскравих, позитивних, відповідальних вожатих, яким можна довірити найголовніше - дітей.

В таборі працюють сертифіковані психологи керівники клубів з багаторічним досвідом роботи в центрах дитячої творчості, професійні спортивні тренери, досвідчені режисери та креативні аніматори.

Головна мета в побудові команди - створити колектив мотивований працювати в таборі, творчий, яскравий, який уважний до кожної дитини. У 2017 і 2018 роках команда Бригантини брала участь в Запорізькому обласному конкурсі вожатських команд, і завоювала 2 і 1 місце відповідно. Восени 2018 року на Всеукраїнському семінарі працівників дитячого оздоровлення команда табору «Бригантина» виборола третє місце серед 15 команд дитячих оздоровниць з різних куточків України.

Для ефективної роботи в таборі нами було опубліковано 7 методичних посібників, які розійшлися більш ніж п'ятитисячним тиражем серед колег з усієї України.