Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Комфорт та безпека

укррус

«Бригантина» - по-справжньому домашній табір. Його територія захищена і закрита від сторонніх. Зате в її межах створюється особливий простір, де всі один одного знають. Ми бачимо і чуємо кожну дитину. Ми прагнемо не просто знати всіх по іменах, але запам'ятовувати унікальні особливості і потреби кожного. Ми не вказуємо, що потрібно робити, а надаємо широкий вибір корисних можливостей.

На території табору розташовано 4 корпуси. Кожен загін займає окремий поверх. Проживання здійснюється в 3-4 місних номерах, укомплектованих сучасними меблями: тумбочками, шафами, ліжками з ортопедичними матрацами, дзеркалом. На поверсі є хол для загонових заходів, зона релаксу, ігрова кімната (у молодших загонів), душ, туалет, кімната гігієни, камера зберігання. У душових цілодобово є гаряча вода, встановлено нову сантехніку та проведено ремонт. Вікна в корпусах захищені москітними сітками, які перешкоджають попаданню комах в дитячі кімнати. У всіх корпусах покоївками щодня проводиться вологе прибирання.

Всі діти об'єднуються в загони по віку, для створення атмосфери довіри і затишку. За кожним загоном закріплено три вожатих, що гарантує особливу увагу кожній дитині. Вони проживають на поверсі з дітьми, щоб контролювати безпеку і комфорт відпочиваючих. Всі двері корпусів закриваються на ключ, який є тільки у вожатих. Територія табору закрита від сторонніх. Охорону табору організовує приватна служба безпеки. Патрулювання здійснюється цілодобово двома охоронцями. Кожна кімната обладнана сучасною пожежною сігналізацією, на поверсі є два вогнегасники. Пожежний вихід не має замків, він зажди вільний для виходу у надзвичайних ситуаціях.