Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Харчування

укррус

Особливу увагу в нашому таборі ми приділяємо харчуванню та організації процесу приготування їжі. До оздоровчого сезону 2020 всі приміщення їдальні були капітально відремонтовані, всі поверхні мають нове покриття, придбано нове обладнання: пароконвектомати,конвеєрна посудомийна машина, слайсери, тістоміс і т.д. З 2019 року в таборі «Бригантина» впроваджена система ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points) - система управління безпечністю харчових продуктів, як надійний механізм захисту споживачів від небезпек, які можуть супроводжувати харчову продукцію. Вся їжа, яка потрапляє на столи дітей, щодня контролюється медпрацівником, продукти мають всі необхідні сертифікати і дозвільні документи. Основним постачальником харчових продуктів є мережа "Метро". 

У таборі 5-ти разове харчування, яке здійснюється за допомогою роздаткової лінії з елементами вибору. Дитина може обирати із декількох перших страв, гарнірів, десертів і т.д. Всі порції формуються офіціантами, під контролем вожатих та вихователів. Це гарантує, що дитина зажди зможе найти те, що їй до смаку та уникнути алергенів. Щодня пропонується меню з необхідною кількістю м'ясних, рибних і молочних продуктів. Овочі і фрукти, які ми використовуємо, вирощені на місцевих полях і є екологічно чистими. Прийом їжі відбувається в сучасній і комфортною їдальні, розрахованій на більш, ніж 500 осіб. Вожаті допомагають з першими стравами, стежать, щоб їжа була гаряча, всі бажаючі отримували добавку.

У "Бригантині" розташована власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів, а це означає, що питний режим цілодобово забезпечений чистою мінеральною водою.