Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Басейн

укррус

Гордість нашого табору - це напіволімпійський басейн довжиною 25 метрів. Він розділений на дві зони: дрібну (1м) і глибоку (1,7 м), для дітей різного віку. Також, біля басейну знаходяться ногомийка, душові кабінки та туалет.

Діти купаються під наглядом професійного спортінструктора і медпрацівника. На території навкруги басейну розміщена штучна трава, яка перешкоджає ковзанню і зменшує ризик падінь. Для комфорту дітей стоять лежаки і великі парасолі.

До сезону 2020 басейн отримав нові тіньові навіси для комофортного перебування дітей та ліжаки для відпочинку. 

У воді встановлені ворота для гри у водне поло. Велика кількість ігрового реквізиту - м'ячі, обручі, дошки, кола -  додає різноманіття під час купання. Кожну зміну проводяться змагання з плавання, ватерполо, ігри у воді і аквааеробіка. Для дітей, які не вміють плавати, проводяться додаткові знання та вправи з дошками для плавання, нарукавниками. 

Особлива фішка - це нічні купання та аквавечірка. Кожен загін може викупити на аукціоні право нічного купання з підствіткою та підігрівом води. А танцювальне паті біля басейну робить літо по-справжньому яскравим. До оздоровчого сезон 2020 ми випустили методичний посібник "Пляжна анімація" де підготовлено понад 100 ігор у воді. 

Так як, будь-який басейн потребує постійного догляду, очищення і фільтрації води, кожен день він чиститься за допомогою потужних фільтрів і самокерованого підводного пилососа. Вода обробляється без хлору, з допомогою спеціальних засобів. В таборі є власна мінілабораторія, де можна виміряти основні показники якості води.