Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Анімаційна програма

укррус

Анімаційна програма та тематичні зміни  буде опубліковані в березні 2021

 

          Девіз нашої команди "З грою по життю"

Вся анімаційна діяльність нашого табору грунтується на ігровій педагогіці. Нам важливо, щоб кожен відчув справжнє задоволення від ігрового процесу, спілкування в ньому. Важливою складовою є ситуація успіху для кожного, а також командна робота. Ми створюємо та модернізуємо ігри, збираємо найкращі ігрові форми, які накопичило людство. Наша мета - донести, що гра в реальному світі, набагато цікавіша та більш різноманітна, ніж будь-яка онлайн ігра. 

Щодня в нашому таборі проводяться культурно-масові заходи. Команда професійних педагогів продумує кожну гру або концерт до дрібниць. Тому всі заходи не тільки розважальні, але мають розвиваючий і виховний характер. Наші активності допомагають дітям розкрити свої таланти, виявити лідерські якості, навчитися роботі в команді.

Кожна зміна - тематична. Ми дбайливо обираємо цікаві формати та теми, які відповідають інтересам сучасних дітей. Анімаційна команда намагається урізноманітнити дозвілля пропонуючи різноманітні заходи: квести, ігри, тренінги, фестивалі, інтелектуальні змагання, мюзикли, пляжні анімації, спортивні командні змагання, шоу, ігрові програми, конкурси, танцювальні постановки та інше. Майже вся анімація є авторською, ретельно створеною креативною групою Бригантини. Щороку, ми відвідуємо тематичні форуми та семінари, які дозволяють використовувати все краще, що є в Україні і за кордоном. Ми постійно в пошуку нових форматів і форм роботи.

«Бригантина» стала традиційним учасником благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». У минулому році, саме наш табір відкривав даний фестиваль. Ми часто запрошуємо в гості зірок, іменитих виконавців, професійних хореографів.

Територія табору оснащена різноманітною спортивною інфраструктурою, яка дозволяє зробити відпочинок по-справжньому активним та веселим. В Бригантині є майданчики для гри в волейбол(пісок та грунт), футбол (трава, штучна трава, пісок), баскетбол, гандбол, тренажерний зал під відкритим небом. З недавнього часу, в «Бригантині» з'явилася смуга перешкод і мотузковий парк. Відкрито майданчик для стрільби з луку. На спортивних майданчиках діти завжди знаходяться під наглядом вожатих і кваліфікованих спортінструкторів. Ми граємо в сотні різноманітних сучасних спортивних ігор, таких як Дитяче регбі, Мисливці за привидами, Захват прапору, Кольорові ніжки, Снайпер, Мисливці та качки та багато ін.