Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Інформація для батьків

укррус

 

У зв'язку з пандемією COVID 2019 Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Бригантина"

разом із Всеукраїнської асоціацією таборів підготував Санітарно - гігієнічні рекомендації, які будуть виконуватися в нашому таборі. Ознайомитися із нашими внутрішніми рекомендаціями ви можете за посиланням https://drive.google.com/file/d/1tid75U41CzStJJ6tDMnbqf9hYIqJY2Js/view?usp=sharing Також, нами успішно пройдено низку перевірок ДержСпоживслужбою на відповідність "Тимчасовим рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та вдпочинку на період карантину" - постанова санітарного лікаря № 43, та отримано дозволи на роботу. В таборі створено 14 денний запас ЗІЗ, дезинфекторів, удосконалено протоколи прибирання, роботи персоналу їдальні, адекватно змінена анімаційна програма, зменшена кількість дітей в загоні, кількість дітей в кімнаті. 

 

 

Адміністрація ДЗОВ «Бригантина» просить Вас ознайомитися

з деякими правилами, які існують в нашому таборі:

 

1. Придбати путівку ви можете лише у директора табору або у офіційних партнерів, представлених на сторінках «Вартість зміни» та «Контакти». Це перевірені шляхи продажу, які на 100% гарантують якісні послуги та організацію трансферу до табору. Адміністрація не несе відповідальність за інформацію про доставку, проживання, харчування, медичне обслуговування та ін., що не відповідає офіційній інформації табору, розміщеної на цьому сайті.

 

2. Необхідні документи для приїзду в табір:

- копія свідоцтва про народження;

- медична довідка 079;

- карта щеплень;

- довідка про епідеміологічне оточення.

При відсутності в довідці достовірних даних про хронічні проблеми зі здоров'ям дитини, вона буде відправленf додому за рахунок його офіційних представників без відшкодування вартості путівки.

 

3. У таборі категорично забороняється:

 - самовільний вихід за територію;

 - вживання алкогольних напоїв (включаючи слабоалкогольні), а також наркотичних речовин;

 - паління, включаючи вейпи, електронні сигарети, IQOS, GLO  і т.д;

 - використання будь-якої піротехніки (петарди, хлопавки тощо)

 - зберігання і використання ножів, рогаток і будь-яких інших предметів, які можуть завдати шкоди здоров'ю іншої дитини;

 - цілеспрямоване псування майна табору або іншої дитини, внаслідок недисциплінованої поведінки або злого умислу, що тягне за собою компенсацію збитку за рахунок батьків до від'їзду дитини з табору.

У разі порушення перерахованих вище правил дитина буде відрахована з табору без відшкодування вартості путівки за рахунок батьків.

 

4. Речі, які потрібно взяти в табір. Дитина повинна мати:

 • головні убори, шапочка для плавання в басейні (ОБОВ'ЯЗКОВО);
 • купальний і спортивний костюми;
 • пляжне і спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг і взуття по сезону;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три-п'ять пар змінного нижньої білизни;
 • наряд для сценічних виступів – сукню, сорочку, туфлі;
 • книжку для  читання в тиху годину;
 • гроші для покупок в кафе табору, загонового фото, сувенірної продукції.

Гроші і дорогі речі, по приїзду можна здати на відповідальне зберігання вожатим. Також, ви можете вказати максимальну суму, яку можна одноразово видати дитині.

Адміністрація табору не несе відповідальності за ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо - відеотехніку і мобільні телефони, що знаходяться у дитини і не здані на зберігання.

 

5. Прийом дітей в ДЗОВ «Бригантина» здійснюється в день початку зміни, зазначений у путівці або на сайті. Діти нецентралізовано (разом з батьками),що приїжджають в табір, маютьі бути доставлені не раніше 8.00 і не пізніше 18.00 дня заїзду в табір.

 

6. Діти розподіляються в загони за віковим принципом, в незалежності з якого міста чи якої країни вони приїхали. Якщо ви бажаєте, щоб друзі, однокласники потрапили в один загін, заздалегідь повідомте про це туроператора або адміністрацію табору. Така група дітей розподіляється в загін за віком наймолодшого у групі.  

 

7. Відвідування дітей у таборі відбувається з 9:00 до 18:00 в будь-який зручний вам день. Відвідати дитини ви можете, набравши телефон вожатого (опублікований на сайті і офіційних соцмережах табору) і почекавши в альтанці зустрічей біля воріт. Відповідно до Санітарних правил і норм України, Типового положення про дитячі оздоровчі табори України, а також Правил внутрішнього розпорядку ДЗОВ «Бригантина», пересування батьків по табору, відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично заборонено.

 

8. Щоб забрати дитину за територію табору на деякий час, Вам необхідно буде узгодити це дію з педагогами загону, і написати заяву встановленого зразка на ім'я директора табору (зразок знаходиться в приймальні). На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. На всі Ваші питання про життя дітей в таборі Вам вичерпно дадуть відповідь загонові педагоги і представники адміністрації.

 

9. Придбавши путівку, ви надаєте згоду на фото та відеозйомку дітей у публічних місцях виключно для освітлення діяльності табору (відкрито на вулиці, в приміщеннях, на території табору при проведенні культурно-спортивних, оздоровчих та інших заходів) та не заперечуєте проти її розміщення на офіційних сторінках в соціальних мережах, сайті табору.

 

10.  Дитячий відпочинок в таборі «Бригантина» передбачає що, всі діти знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медперсоналу. У таборі створені всі умови, як для надання екстреної допомоги, так і лікування хворих дітей. У разі необхідної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДЗОВ «Бригантина», дитина доставляється до Скадовської міської лікарні (15 хвилин).

Дитина, що має скарги на нездужання, повинна негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого вона буде направлена на прийом до лікаря і йому буде надана медична допомога. Пункт прийому хворих дітей працює цілодобово.

Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного огляду при направленні дітей на відпочинок» в табір не приймаються.

 

Правила медичного огляду при направленні дітей на відпочинок.

1. Всі діти по приїзду в ДЗОВ «Бригантина» проходять медичний огляд, ті з них, кому протипоказано напрямок станом здоров'я, а також не мають медичної довідки ПОВЕРТАЮТЬСЯ НАЗАД з супроводжуючими за рахунок організації або особи, який направив дитину на відпочинок.

2. Діти повинні бути щеплені за віком з урахуванням епідеміологічної ситуації проживання.

3. Протипоказаннями для направлення є:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • всі форми туберкульозу різних органів і систем;
 • ревматизм в активному періоді, до зняття з диспансерного обліку;
 • придбані або вроджені вади серця і судин;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання крові та кровотворних органів;
 • епілепсія, або інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • бронхіальна астма;
 • виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки;
 • нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • тиреотоксикоз;
 • всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, стрептодермія, грибкові ураження і т. д.), а також педикульоз.

4. Санацію зубів необхідно провести до заїзду в табір.

5. Якщо дитині необхідно приймати будь-які медпрепарати, необхідно письмово повідомити про це головного лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини.

 

                                                                                                 З повагою, адміністрація ДЗОВ «Бригантина».