Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
(063) 595-00-66
дзвінки згідно тарифів оператора
дитячий табір Бригантина

Інформація для батьків

укррус

 

У зв'язку з пандемією COVID 2019 Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Бригантина"

разом із Всеукраїнської асоціацією таборів підготував Санітарно - гігієнічні рекомендації, які будуть виконуватися в нашому таборі. Ознайомитися із нашими внутрішніми рекомендаціями ви можете за посиланням https://drive.google.com/file/d/1tid75U41CzStJJ6tDMnbqf9hYIqJY2Js/view?usp=sharing Також, нами успішно пройдено низку перевірок ДержСпоживслужбою на відповідність "Тимчасовим рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та вдпочинку на період карантину" - постанова санітарного лікаря № 43, та отримано дозволи на роботу. В таборі створено 14 денний запас ЗІЗ, дезинфекторів, удосконалено протоколи прибирання, роботи персоналу їдальні, адекватно змінена анімаційна програма, зменшена кількість дітей в загоні, кількість дітей в кімнаті. 

 

 

Адміністрація ДЗОВ «Бригантина» просить Вас ознайомитися

з деякими правилами, які існують в нашому таборі:

 

1. Придбати путівку ви можете лише у директора табору або у офіційних партнерів, представлених на сторінках «Вартість зміни» та «Контакти». Це перевірені шляхи продажу, які на 100% гарантують якісні послуги та організацію трансферу до табору. Адміністрація не несе відповідальність за інформацію про доставку, проживання, харчування, медичне обслуговування та ін., що не відповідає офіційній інформації табору, розміщеної на цьому сайті.

 

2. Необхідні документи для приїзду в табір:

- копія свідоцтва про народження;

- медична довідка 079;

- карта щеплень;

- довідка про епідеміологічне оточення.

При відсутності в довідці достовірних даних про хронічні проблеми зі здоров'ям дитини, вона буде відправленf додому за рахунок його офіційних представників без відшкодування вартості путівки.

 

3. У таборі категорично забороняється:

 - самовільний вихід за територію;

 - вживання алкогольних напоїв (включаючи слабоалкогольні), а також наркотичних речовин;

 - паління, включаючи вейпи, електронні сигарети, IQOS, GLO  і т.д;

 - використання будь-якої піротехніки (петарди, хлопавки тощо)

 - зберігання і використання ножів, рогаток і будь-яких інших предметів, які можуть завдати шкоди здоров'ю іншої дитини;

 - цілеспрямоване псування майна табору або іншої дитини, внаслідок недисциплінованої поведінки або злого умислу, що тягне за собою компенсацію збитку за рахунок батьків до від'їзду дитини з табору.

У разі порушення перерахованих вище правил дитина буде відрахована з табору без відшкодування вартості путівки за рахунок батьків.

 

4. Речі, які потрібно взяти в табір. Дитина повинна мати:

 • головні убори, шапочка для плавання в басейні (ОБОВ'ЯЗКОВО);
 • купальний і спортивний костюми;
 • пляжне і спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг і взуття по сезону;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три-п'ять пар змінного нижньої білизни;
 • наряд для сценічних виступів – сукню, сорочку, туфлі по бажанню;
 • книжку для  читання в тиху годину;
 • гроші для покупок в кафе табору, загонового фото, сувенірної продукції. В таборі є можливість розраховуватися карткою та безконтактною оплатою. 

Гроші і дорогі речі, по приїзду можна здати на відповідальне зберігання вожатим. Також, ви можете вказати максимальну суму, яку можна одноразово видати дитині.

Адміністрація табору не несе відповідальності за ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо - відеотехніку і мобільні телефони, що знаходяться у дитини і не здані на зберігання.

 

5. Прийом дітей в ДЗОВ «Бригантина» здійснюється в день початку зміни, зазначений у путівці або на сайті. Діти нецентралізовано (разом з батьками),що приїжджають в табір, маютьі бути доставлені не раніше 8.00 і не пізніше 18.00 дня заїзду в табір.

 

6. Діти розподіляються в загони за віковим принципом, в незалежності з якого міста чи якої країни вони приїхали. Якщо ви бажаєте, щоб друзі, однокласники потрапили в один загін, заздалегідь повідомте про це туроператора або адміністрацію табору. Така група дітей розподіляється в загін за віком наймолодшого у групі.  В день заїзду будь-які побажання щодо переселення, переводу із загону в загін НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

 

7. Відвідування дітей у таборі відбувається з 9:00 до 18:00 в будь-який зручний вам день. Відвідати дитини ви можете, набравши телефон вожатого (опублікований на сайті і офіційних соцмережах табору) і почекавши в альтанці зустрічей біля воріт. Відповідно до Санітарних правил і норм України, Типового положення про дитячі оздоровчі табори України, а також Правил внутрішнього розпорядку ДЗОВ «Бригантина», пересування батьків по табору, відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично заборонено.

 

8. Щоб забрати дитину за територію табору на деякий час, Вам необхідно буде узгодити це дію з педагогами загону, і написати заяву встановленого зразка на ім'я директора табору (зразок знаходиться в приймальні). На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. На всі Ваші питання про життя дітей в таборі Вам вичерпно дадуть відповідь загонові педагоги і представники адміністрації.

 

9. Придбавши путівку, ви надаєте згоду на фото та відеозйомку дітей у публічних місцях виключно для освітлення діяльності табору (відкрито на вулиці, в приміщеннях, на території табору при проведенні культурно-спортивних, оздоровчих та інших заходів) та не заперечуєте проти її розміщення на офіційних сторінках в соціальних мережах, сайті табору.

 

10.  Дитячий відпочинок в таборі «Бригантина» передбачає що, всі діти знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медперсоналу. У таборі створені всі умови, як для надання екстреної допомоги, так і лікування хворих дітей. У разі необхідної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДЗОВ «Бригантина», дитина доставляється до Скадовської міської лікарні (15 хвилин).

Дитина, що має скарги на нездужання, повинна негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого вона буде направлена на прийом до лікаря і йому буде надана медична допомога. Пункт прийому хворих дітей працює цілодобово.

Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного огляду при направленні дітей на відпочинок» в табір не приймаються.

 

Правила медичного огляду при направленні дітей на відпочинок.

1. Всі діти по приїзду в ДЗОВ «Бригантина» проходять медичний огляд, ті з них, кому протипоказано напрямок станом здоров'я, а також не мають медичної довідки ПОВЕРТАЮТЬСЯ НАЗАД з супроводжуючими за рахунок організації або особи, який направив дитину на відпочинок.

2. Діти повинні бути щеплені за віком з урахуванням епідеміологічної ситуації проживання.

3. Протипоказаннями для направлення є:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • всі форми туберкульозу різних органів і систем;
 • ревматизм в активному періоді, до зняття з диспансерного обліку;
 • придбані або вроджені вади серця і судин;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання крові та кровотворних органів;
 • епілепсія, або інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • бронхіальна астма;
 • виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки;
 • нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • тиреотоксикоз;
 • всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, стрептодермія, грибкові ураження і т. д.), а також педикульоз.

4. Санацію зубів необхідно провести до заїзду в табір.

5. Якщо дитині необхідно приймати будь-які медпрепарати, необхідно письмово повідомити про це головного лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини.

 

 

10 відповідей на найпоширеніші питання батьків.

 1. Чи можна приїжджати в табір, якщо у нас нема щеплень?

Так, це можливо. МОЗ вимагає цю інформацію на випадок спалаху інфекційних захворювань, таких як кір, свинка, вітряна оспа і т.д., щоб розуміти, які діти потрапляють у зону ризику, а які вакциновані.

        2.За скільки днів треба брати довідку 079?

Довідка 079 можна брати хоч за місяць, але довідку про епідеміологічне оточення необхідно брати не більше ніж за 3 дні до заїзду. Ця інформація, як і щеплення може бути вписана в довідку 079\о, там є відповідні графи.

         3. Чи давати мобільний телефон дитині з собою?

Наш табір залишає це рішення за батьками. Якщо ви бажаєте, щоб педагогічний персонал табору обмежив користування телефонами – зателефонуйте вожатим та дайте чіткі вказівки, яких ми будемо притримуватися. Не всі діти готові розлучитися зі своїм електронним другом, для підлітків це може стати справжнім стресом та суттєво погіршує враження від відпочинку. Ми вважаємо, що наш табір та вожаті більш цікаві за смартфон, тому ми зможемо мінімізувати взаємодію дитини з гаджетами, замінивши іншими видами дозвілля.

         4.  Де мені подивитись чим займається моя дитина в таборі?

Наш табір надає величезну перевагу – ми постійно транслюємо наше життя в мережу Інтернет. Ви можете побачити свою дитину на фото, які щодня публікуються на сайті, в історіях та прямих ефірах в Інстаграмі та Фейсбуці, в роліках в мережі Тік-Ток, в новинах в Телеграм каналі та у відео форматі на нашому акаунті Ютуб. Кожен день, понад 80% дітей залучені до цього процесу. Будьте з нами в соціальних мережах. Перехід на наші офіційні акаунти із головної сторінки сайту.

           5. Як часто змінюється постільна білизна і чи давати рушник дитині?

Постільна білизна змінюється відповідно до Санітарного регламенту, що регулює діяльність таборів – раз на 7 днів. Видача рушників, на даний момент, заборонена Постановою головного санітарного лікаря № 8.

           6. Чи можна попрати речі в таборі?

Так, на 8 день зміни вожаті зберуть речі (окрім спідньої білизни та шкарпеток) дитини та віднесуть до пральні. Головне, щоб ваша дитина впізнала свої речі, після їх повернення в загін.

           7. Скільки грошей необхідно давати дитині в табір?

Всі послуги табору включені у вартість путівки, але на території є невеличкий магазин із асортиментом вода, морозиво, солоденьке. Ціни встановлені, як в найбільших супермаркетах. Також дитина може придбати сувенірну  продукцію табору та загонове фото. Рекомендована сума від 400 до 1000 грн.

          8. Чи є в таборі термінал?

Так, в таборі є термінал та можливість оплати карткою. 

           9. Чи є в дитячих кімнатах Wi-Fi?

Ні, і не планується. Ми вважаємо, що в нашому таборі життя без Інтернету набагато різноманітніше.

          10. Як дізнатися номера вожатих  та номер загону моєї дитини?

В перший день зміни ми публікуємо телефонні номери наших вожатих на офіційних сторінка в Інстаграм та Фейсбук, в Телеграм каналі. Коли дитина приїжджає в табір, наш фотограф робить фото з номером загону, і також розміщає в соціальних мережах. Публікувати списки загонів ми не маємо права, ґрунтуючись на Законі України «Про захист персональних даних».

                                                                                                 З повагою, адміністрація ДЗОВ «Бригантина».