Приєднуйтесь:
м.Скадовськ, Чорне море
дитячий табір Бригантина

Анімаційна програма

Анімаційна програма 2020

1 зміна - 01.07 – 14.07. «Бригантина ТВ: «Літній серіал» - кожен з нас стане учасником серіалу в реальному часі. Впродовж 14 серій на вас чекають незабутні емоції та враження. Станьте героєм цього серіалу та отримайте свого Оскара.

2 зміна - 16.07. – 29.07. «Startime» - зміна, яка зможе на всі 100%: розкрити ваші таланти в межах мюзиклу, вечері театралізованих жахливих історій, тематичній вечірці на басейні і масштабних івентах. Готуйтеся до масштабного фестивалю в таборі та традиційній участі у фестивалі Чорноморські ігри.

3 зміна – 31.07 – 13.08. «Wikiзміна». Кожен день буде присвячений цікавій статті з Вікіпедії, що дасть можливість розширити свій кругозір та дізнатись багато цікавого. А особливий спортивний проект «Час переможців» не дасть вам сумувати ні хвилини.

4 зміна –15.08. – 28.08. «Літній хайп». Традиційна зміна, яка збирає все найкраще з нашого літа, та дає можливість насолодитись унікальним кінцем літа в нашому таборі. Пляжний ігромарафон та Кавун – вечірки зможуть розмалювати серпень по-новому. Приєднуйся до нас, та заряджайся яскравими емоціями до нового навчального року.

 

          Девіз нашої команди "З грою по життю"

Вся анімаційна діяльність нашого табору грунтується на ігровій педагогіці. Нам важливо, щоб кожен відчув справжнє задоволення від ігрового процесу, спілкування в ньому. Важливою складовою є ситуація успіху для кожного, а також командна робота. Ми створюємо та модернізуємо ігри, збираємо найкращі ігрові форми, які накопичило людство. Наша мета донести - що гра в реальному світі, набагато цікавіша та більш різноманітна, ніж будь-яка оналйн іграшка. 

Щодня в нашому таборі проводяться культурно-масові заходи. Команда професійних педагогів продумує кожну гру або концерт до дрібниць. Тому всі заходи не тільки розважальні, але мають розвивючий і виховний характер. Наші активності допомагають дітям розкрити свої таланти, виявити лідерські якості, навчитися роботі в команді.

Кожна зміна - тематична. Ми намагаємося урізноманітнити дозвілля пропонуючи різноманітні заходи: квести, ігри, тренінги, фестивалі, інтелектуальні змагання, мюзикли, пляжні анімації, спортивні командні змагання, танцювальні постановки та інше. Майже вся анімація є авторською, ретельно створеною креативною  групою Бригантини. До того ж ми постійно відвідуємо форуми та семінари, які дозволяють використовувати все краще, що є в Україні і за кордоном. Ми постійно в пошуку нових форматів і форм роботи.

«Бригантина» стала традиційним учасником благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». У минулому році, саме наш табір відкривав даний фестиваль. У міру можливості ми запрошуємо в гості зірок, іменитих виконавців, професійних хореографів.

Територія табору оснащена спортивною інфраструктурою. Тут розміщені майданчики для гри в волейбол, футбол (велика і міні поле), баскетбол, тренажерний зал під відкритим небом. З недавнього часу в «Бригантині» з'явилася смуга перешкод і мотузковий парк. На спортивних майданчиках діти завжди знаходяться під наглядом вожатих і кваліфікованих спортінструкторів.